Вoює в лaвах ЗCУ: подробиці про хлoпця, якого побили в Києві нaрдепи. Фото
Молодий чоловік, якого побили нардепи від “Слуги народу” Артем Дмитрук та Олександр Куницький у Києві, служить в Збройних силах України. Хлопець, як штурмовик, пройшов найгарячіші точки на фронті.
Про це повідомляє один з українських Telegram-каналів.
“Тепер дивіться, вчора черговий раз депутати з ТСК прийшли в центрі Києва вибивати гроші з кол-центрів, які працюють проти ру*ні, там народні депутати побили хлопця із ЗСУ і це побачила вся Україна, а у відповідь тиша“, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що для “деяких” на першому місці опинився проросійський депутат Артем Дмитрук, який полив брудом Президента, а не воїни із ЗСУ.
“Я прошу всіх військових звернути увагу на Артема Дмитрука, подивитися, як він рухав російський світ до війни, як рухає зараз і як Дмитрука підтримує росіян прямо зараз“, – додав автор.


Джерело: Апостроф