Стoлuчного підпрuємця вuкрuто на продaжі позaшляховиків ЗСУ, ввeзених в Укрaїну у якості гумaнітарної дoпомоги

Столичного підприємця викрито на продажі позашляховиків ЗСУ, ввезених в Україну у якості гуманітарної допомоги.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури слідчими СУ ГУ НП у місті Києві та працівниками УСР в місті Києві ДСР НП України викрито громадянина України, який користуючись запровадженням в країні воєнного стану намагався продати транспортні засоби, які були ввезені на територію України у якості гуманітарної допомоги для потреб Збройних сил України (ч. 3 ст. 201-2 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, власник СТО, маючи у своєму розпорядженні два автомобіля польської реєстрації, які відповідно Декларації про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою, були ввезені в Україну з метою подальшої передачі для потреб однієї з військових частин, організував їх продаж.

Так, 02 червня після огляду транспортних засобів покупцем, чоловік отримав завдаток у сумі 400 дол. США. У подальшому після проведення ремонту автомобілів та отримання другої частини коштів у сумі 6 100 дол. США чоловіка затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба Київської міської прокуратури

Джерело kyiv.gp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.