Глaва розвiдкu Будaнов заявuв, що більшість бuтв закінчaться до кінця рoку і Укрaїна повeрне всі тeрuтoрії

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов вважає, що більша частина активних бойових дій між ЗСУ та російськими окупантами завершиться до кінця 2022-го року. Результатом цієї війни стане повернення Україною всіх своїх територій.

Про це Буданов розповів в інтерв’ю Sky News. У виданні зазначили, що це наразі найточніший і найоптимістичніший прогноз високопоставленого українського чиновника.

На думку глави розвідки, війна з РФ іде таким чином, що вже до середини серпня в ній настане переломний момент.

“Перелом буде у другій половині серпня. До кінця цього року буде завершено більшу частину активних бойових дій. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включно з Донбасом та Кримом”, – сказав Буданов. Він зазначив, що налаштований у цьому питанні оптимістично.

За словами Буданова, тактика Росії у цій війні не змінилася, незважаючи на те, що основні бойові дії перенеслися на схід України. РФ при цьому продовжує зазнавати великих втрат.

Також глава ГУР Міноборони України зазначив, що він не здивований невдачами “другої армії світу” у війні проти нашої держави. “Ми знаємо все про нашого ворога. Ми знаємо про їхні плани майже в той момент, коли вони будуються”, – додав він.

“Європа бачить у Росії велику загрозу. Вони бояться її агресії. Ми воюємо з Росією вісім років і можемо сказати, що ця широко розрекламована російська міць – це міф. Вона не настільки сильна. Це орда людей зі зброєю”, – підкреслив Буданов.

Джерело: OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.