Горuть Чeлябінськ…Блuзько другої годuнu ночі очeвuдці повідомuлu про спалах на горі Уржумці. Згорiлu жuтлoві будинки.

У Росії палає місто Челябінськ.

Околиця згоріла. Пожежа розпочалася в ніч на 5 травня. Загасити пожежу вдалось лише вранці. Згоріло кілька житлових будинків, пише журналіст Ростислав Демчук у Facebook.

“Близько другої години ночі очевидці повідомили про спалах на горі Уржумці, потім посипалися дзвінки з самого місця загорання. Пожежні підрозділи, що виїхали на місце, виявили відразу кілька палаючих будинків. Поширенню вогню сприяв сильний вітер та близькість будинків один до одного”, – пише.

За попередньою версією, причиною пожежі могла стати піч в одному з будинків. Хазяйка дачі протоплювала її вдень, а потім поїхала. Можливо, стався перепал опалювальної системи або вогонь спалахнув через несправність печі.

Стривожив мешканців напередодні ввечері і пожежу в Чебаркулі. Стовп полум’я було видно з різних частин міста.

Рятувальники кажуть, що пожежа була помітна з багатьох районів міста. Після прибуття пожежників кілька будинків були охоплені вогнем повністю. Полум’я перекинулося і на сусідні будинки.

“Складність у гасінні полягала ще в тому, що район – безводний. Найближчі гідранти розташовані на Полєтаєві – за 2,5 та 4,5 кілометри від місця події”, – пише 74.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.