Укpaїнa мaє пoвнe пpaвo aтaкувaтu тepuтopiю РФ заявuв мiнicтp oбopoнu Вeликoї Бpuтaнiї Джeймc Хeппi

Парламентський заступник міністра з питань збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі наголосив, що  Україна “цілком легітимно” може атакувати об’єкти в РФ.

Про це він заявив в етері Times Radio, цитує The Guardian.

“Річ у тім, що Україна була суверенною країною, яка мирно жила в межах своїх кордонів, а потім інша країна вирішила порушити ці кордони і ввести 130 тисяч військових до їхньої країни. Це започаткувало війну між Україною та Росією, а у війні Україна має завдати удару вглиб супротивника, щоб атакувати його логістичні лінії, запаси палива, склади боєприпасів, і це частина війни”, — зауважив Гіппі.

Він додав, що “цілком законно для України націлюватися вглиб Росії, щоб порушити логістику, яка, якби вона не була порушена, безпосередньо сприяла б смертям та різанині на українській землі”.

Зазначимо, що Росія звинуватила Україну в атаці цілей у Бєлгородській та Брянській областях, а вчора заявила, що збила два українські дрони, які пролітали над Курською областю. Проте на фотодоказі поруч з Bayraktar чомусь лежала “збита з повітря” каністра з автомобільною олією, яка виробляється в Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.