“ Найкращий ранок, адже їх там вже немає ” , – Кім повідомив про досягнення ЗСУ у Миколаївській області Українська армія відновила контроль майже над усією територією Миколаївської області .

Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім повідомив, що російських окупантів в області практично не лишилося.

Про це він заявив в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, передає Укрінформ.

«Снігурівка і кілька сіл на півдні… Але через те, що ці потвори нічого не можуть зробити, вони обстрілюють наше місто дистанційно зі “Смерчів”, щоб посіяти паніку серед людей і завдати максимальної шкоди цивільним. Водночас закидають фейки, мовляв, ми тут йдемо, у нас 1000 танків, 700 ракетниць, 5 тисяч людей, але їх там нема. Вони, навпаки, передислокуються, техніку вже не кидають — вивозять ремонтувати. Окопуються, сидять в окопах, с*уть і чекають, що ми на них нападатимемо. Підло воюють, б’ють по цивільних», — розповів він.

За словами Кіма, найсерйозніше в Миколаєві зруйнована будівля ОДА. Також внаслідок російських ударів багато зруйнованих лікарень і шкіл, окупанти влучили в одну з казарм. Загалом у Миколаївській області пошкоджено або зруйновано понад 2 тисячі будівель, але руйнування не такі серйозні, як у Маріуполі чи Бучі.

Кім додав, що з Миколаєва виїхали від третини до половини мешканців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.