Рocійський пoїзд пішoв нa…: Рoсія пoвністю відрізaна від зaлізничного спoлучення з ЄС

Росія більше не має залізничного сполучення з Європейським Союзом. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці. З 28 березня остання країна ЄС – Фінляндія – скасовує залізничне пасажирське сполучення з країною-агресором.

“Відтепер росія не має залізничного сполучення з жодною з країн ЄС. Дякуємо дружнім країнам за консолідацію зусиль та підтримку України”, – кажуть в УЗ.

27 березня відбудуться останні рейси поїздів Allegro між Санкт-Петербургом і Гельсінкі, які забезпечував фінський оператор поїздів VR.

“Ми продовжували експлуатувати Allegro відповідно до інструкцій влади, щоб забезпечити доступ до Фінляндії для фінів. Протягом цих тижнів люди, які хотіли виїхати з Росії, встигли покинути країну”, – повідомив старший віцепрезидент з обслуговування пасажирів VR Топі Сімола.

Також Фінляндія призупиняє й вантажні залізничні перевезення з рф.

Укрзалізниця закликає і надалі продовжити залізничну блокаду росії та прискорити прийняття рішення щодо зупинки транзитного маршруту між Китаєм та Польщею, що проходить через росію та білорусь.

Також Укрзалізниця закликала в офіційному листі членів Організації співробітництва залізниць припинити перевезення з росією та виключити її представників від участі у міжнародних організаціях та позбавити права приймати будь-які рішення.

Як повідомлялося раніше, з рф припинили співробітництво світові виробники рухомого складу Siemens та Alstom. Stadler призупинив діяльність у країнах-агресорах: росії та білорусі.

Російську та білоруську залізниці та їхні дочірні компанії виключено з Міжнародного союзу залізниць (UIC).

Укрзалізниця наполягає, щоб залізниці ворожих країн було виключено з усіх міжнародних організацій та припинено з ними перевезення вантажів та пасажирів. Цю ініціативу української компанії вже підтримав Альянс нових учасників пасажирських перевезень у Брюсселі ALLRAIL.

Обозреватель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.