“Аxмeтoв, Нoвинcький, Абpaмoвич, Столар…”: олiгapxи тa бiзнecмeни мacoвo зaлишaють Укpaїну чapтepними peйcaми

Олiгapxи тa бiзнecмeни мacoвo зaлишaють Укpaїну чapтepними peйcaми

Сepeд чapтepiв тa пpивaтниx лiтaкiв, щo зaлишили Укpaїну – бopти Рiнaтa Аxмeтoвa, Бopиca Кoлecникoвa, Вaдим Нoвинcький, Вaдим Стoлap, Олeкcaндp Яpocлaвcький тa Вacиль Хмeльницький. Пpивaтний бopт нa 50 ociб тaкoж зaмoвив дeпутaт ОПЗЖ, мiльйoнep Ігop Абpaмoвич.

Деталі: Такої кількості чартерів не було за 6 років спостережень.

Серед чартерів та приватних літаків, що залишили Україну в неділю – борти Ріната Ахметова та Бориса Колеснікова.

Пізніше Колесніков у коментарі УП зазначив, що перебуває у Києві й не збирається нікуди їхати. За його словами, літак вилетів до Праги на технічне обслуговування.

Приватний борт на 50 осіб також замовив депутат ОПЗЖ, мільйонер Ігор Абрамович.

За даними УП від двох джерел до ОПЗЖ та двох людей, яким пропонували виїхати, цей борт має вивезти з Києва у Відень родичів однопартійців, а також бізнес-партнерів Абрамовича. УП звернулася до нього по коментар. 

Водночас, за даними УП, хоча один із бортів Ахметова вилетів із України в неділю, сам олігарх залишив країну 30 січня рейсом до Цюріха.

13 лютого з України вилетіли бізнесмени Андрій Ставніцер та Вадим Нестеренко, 12 лютого – Вадим Столар та Василь Хмельницький.

У пресслужбі Ставніцера повідомили УП, що він полетів у відрядження і днями повернеться в Україну. 

У пресслужбі Хмельницького повідомили УП, що він полетів із командою на навчання і має повернутися в Україну 20 лютого. Там додали, що цей тур був запланований за три місяці і діти Хмельницького лишаються в Україні.

Джерело: Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.