Путін: Міграційну кризу створили країни Заходу

Причини, які створили міграційну кризу на кордоні Білорусі та Польщі, були створені самими країнами Заходу, впевнений Путін.

Президент Росії Володимир Путін вважає, що міграційну кризу створили країни Заходу, повідомляється в суботу в Telegram-каналі Вістей.

“Не треба забувати, звідки виникли кризи, пов’язані з мігрантами. Що, це Білорусь є першовідкривачем цих проблем, чи що? Ні, це причини, які були створені самими країнами Заходу, в тому числі європейськими країнами і військовий, та економічний характер”, – сказав Путін.

У зв’язку із кризою міграції в Білорусі він висловив сподівання, що Олександр Лукашенко поговорить із в.о. канцлера Німеччини Ангелою Меркель.

“Я так зрозумів, Олександр Григорович Лукашенко і канцлер Меркель готові один з одним поговорити. Сподіваюся, що це найближчим часом станеться. Це найбільш важливо, тому що мігранти прагнуть передусім до Німеччини”, – сказав Путін.

Також він заявив, що насамперед йому шкода дітей мігрантів, які перебувають на кордоні Білорусі та Польщі.

Президент Росії також запевнив, що жодна авіакомпанія РФ не возить мігрантів до Білорусі.

Путін закликав вирішити міграційну кризу на користь Білорусі та ЄС.

Крім того, Путін запевнив, що РФ не має відношення до міграційної кризи на кордоні Білорусі та ЄС.

“Хочу, щоб усі знали: ми тут зовсім ні до чого. На нас усі намагаються з будь-якого приводу і взагалі без жодного приводу якусь відповідальність покласти”, – сказав він.

Джерело: Корреспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.